Regulamin

Regulamin sklepu fisooreklama.pl

Regulamin utworzony 15.04.2013r (data ostatniej modyfikacji 01.08.2014r)

Sklep Internetowy FISOOREKLAMA działający pod adresem http://fisooreklama.pl/ jest prowadzony w ramach działalności gospodarczej przez:

Fundację „Instytut Społecznej Odpowiedzialności Organizacji”

z siedzibą w Olsztynie (10-436), przy ul. Dworcowej 18-8

NIP: 739-37-52-389

REGON: 280415362

Dane naszych klientów są rejestrowane w GIODO. Nie przekazujemy danych klientów innym podmiotom.

I. Informacje ogólne

1. Wszystkie zamówienia oraz przyjęcie towarów do sklepu internetowego FISOOREKLAMA odbywa się zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa polskiego.

2. Zamówienia będą realizowane wyłącznie wg zasad opisanych poniżej, za wyjątkiem zapisów umów zawartych indywidualnie z klientami. Każde złożone zamówienie musi być potwierdzone w formie pisemnej (przesłane e-mailem).

II. Oferta sklepu internetowego

1. Oferowane produkty są widoczne w zakładce „Kategorie”.  Ilość i zakres produktów w poszczególnych podkategoriach może ulec zmianie w zależności od potrzeb i oczekiwań naszych klientów a także ofert naszych dostawców.

2. Na stronie głównej sklepu zawsze umieszczamy produkty szczególnie wyszukane, ze względu na ich atrakcyjność, przydatność, unikatowość lub aktualną cenę.

3. Wszystkie ceny na stronie są podane w kwocie netto i brutto. Dla większości produktów zastosowano stawkę VAT 23%. W przypadku innej stawki – będzie ona wpisane przy cenie brutto produktu.

4. Wszystkie towary są fabrycznie nowe i objęte gwarancją producenta.

5. Większość towarów sprowadzamy z Polski i krajów UE. W przypadku towarów sprowadzanych z Azji staramy się zwracać uwagę na realizowane aspekty społecznej odpowiedzialności biznesu przez producentów produktów. W szczególności analizujemy: cykl życia produktu, łańcuch dostaw.

6. Produkty firm społecznie odpowiedzialnych są umieszczane w osobnej zakładce wraz z opisem producenta.

7. Osobna zakładka jest również dla produktów przedsiębiorstw ekonomii społecznej.

III. Warunki sprzedaży, dostawy oraz płatności

1. Zamówienie w sklepie Fisooreklama może złożyć każda osoba fizyczna,  nie prowadząca działalności gospodarczej (zwana dalej: klientem indywidualnym) oraz firmy, instytucje, organizacje, podmioty ekonomii społecznej (zwane dalej: klientem biznesowym).

2. Klient indywidualny może złożyć  zamówienie bez rejestracji, podając dane niezbędne do wysłania zamówienia. Traktujemy takie zamówienie jako jednostkowe.

3. Jeżeli klient indywidualny chce korzystać z rabatów, śledzić proces realizacji zamówienia to wówczas konieczna jest rejestracja w systemie sklepu.

4. Klient biznesowy może również złożyć zamówienie bez rejestracji, podając dane niezbędne do wystawienia faktury i wysłania zamówienia. Traktujemy takie zamówienie jako jednostkowe.

5. Jeżeli klient biznesowy chce zamówić produkty w ilościach hurtowych (od 50 sztuk), negocjować cenę i warunki zakupu, korzystać z rabatów, śledzić proces realizacji zamówienia to wówczas konieczna jest rejestracja w systemie sklepu.

6. Proces zakupu „krok po kroku” został opisany w zakładce „Jak Kupować”.

7. Zamówienie klienta indywidualnego realizujemy następnego dnia po zaksięgowaniu wpłaty. W przypadku wybrania opcji „zapłata gotówką” (odbiór u kuriera) zamówienie wysyłane jest w terminie 2-5 dni od jego złożenia.

8. W przypadku klienta biznesowego trzy pierwsze zamówienia realizowane są w identyczny sposób jak opisano w pkt. 7. Każde kolejne zamówienie będzie realizowane po wpłacie zaliczki w wysokości 40% wartości brutto zamówienia, na co klient otrzyma fakturę VAT. W przypadku braku wpłaty zamówienie nie będzie realizowane. Faktura VAT na całkowita kwotę zamówienia może być wystawiona wcześniej, pod warunkiem wpłaty 100% wartości zamówienia.

9. Podmioty ekonomii społecznej jako klient biznesowy mogą wystąpić o odroczony termin płatności złożonego zamówienia.. W przypadku gdy podmiot ekonomii społecznej jest jednocześnie naszym dostawcą produktów do sklepu i klientem, może wystąpić o przyznanie dodatkowego rabatu do 30% wartości zamówienia. W powyższych przypadkach, każde zamówienie jest rozpatrywane indywidualnie. Podmioty ekonomii społecznej mogą liczyć na pomoc ekspert ds. CSR

10. Każde złożone zamówienie zostanie potwierdzone poprzez e-mail wysłany do klienta ze sklepu FISOOREKLAMA. Jeżeli, ze względu na wielkość zamówienia i nietypową formę dostawy, konieczne będzie zawarcie umowy kupna-sprzedaży, warunki oraz potwierdzenie realizacji zamówienia uzgodni z klientem nasz specjalista ds. marketingu i sprzedaży.

11. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

IV. Informacje o klientach, dane adresowe i dane osobowe.

1. W celu zrealizowania prawidłowej dostawy, wystawienia faktury, niezbędne jest wprowadzenie danych klienta indywidualnego lub biznesowego. Dane adresowe i osobowe są wprowadza również podczas procesu rejestracji klienta w sklepie FISOOREKLAMA.

2. Podane dane są rejestrowane tylko w systemie GIODO. Nie odsprzedajemy, nie udostępniamy danych innym podmiotom. Stosujemy zasady wynikające ze społecznej odpowiedzialności biznesu w zakresie prowadzenia kontaktów biznesowych i obsługi klienta.

3. Zarejestrowany klient ma pełny dostęp do swoich danych, które są zapisane w systemie i przesłane do GIODO. W każdej chwili może zmienić swoje dane lub je usunąć, rezygnując z bycia zarejestrowanym klientem sklepu FISOOREKLAMA.

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl